Авто

На німецьких автобанах хочуть обмежити швидкість, як в Україні

Автобан, обмеження швидкості

На німецьких автобанах уперше в історії можуть ввести швидкісні обмеження, на тих ділянках, де відсутні будь-які обмеження по швидкості. Практично кожні шість місяців Бундестаг Німеччини голосує за обмеження швидкості на автомагістралях. Парламентарії хочуть встановити ліміт у 130 км/год – нагадаємо, таке саме обмеження діє на українських дорогах.

Як повідомляє chip.de, представники однієї з найпопулярніших партій у Німеччині, “зелені”, мають намір домогтися обмеження швидкості, мотив – це екологія та безпека руху. Вже кілька років ця тема залишається в політичному порядку денному, але, втім, зрушення поки не окреслилися – недавно відбулося нове голосування за встановлення швидкісного ліміту в 130 км/год, яке “зелені” програли.

Урядуща більшість щоразу відхиляє цю пропозицію, крім того, категорично проти нововведення виступає федеральний міністр транспорту і цифрової інфраструктури Андреас Шоєр, канцлерка Ангела Меркель також поки на боці тих, хто проти цього обмеження. А ось “зелених” підтримує міністр довкілля Свен Шульце. Також проти обмежень виступає німецький автоклуб (ADAC), який має великий авторитет у країні.

Втім, “зелені” не мають наміру здаватися, тому як закінчиться ця історія, поки невідомо.

Залишити коментар