Авто

1000 кілометрів на одній заправці: Mercedes-Benz представив вантажівку на водні

Mercedes-Benz GenH2

Компанія Dailmer представила Mercedes-Benz GenH2-першу вантажівку марки, що працює на паливних елементах. Новинка дебютувала в статусі концепту, а випуск «товарних» тягачів компанія налагодить в середині поточного десятиліття.

Mercedes-Benz характеризує новинку як важкий надміцний тягач, розрахований на перевезення вантажів на великі відстані. Повна маса GenH2 становить 40 тонн, а вантажопідйомність – 25 тонн, що можна порівняти з характеристиками вантажівки Mercedes-Benz Actros з традиційним двигуном внутрішнього згоряння.

Читайте також:  Найкомпактніша Skoda відправлена у відставку через рік після прем'єри

У рух GenH2 приводять два електричних мотора, кожен з яких на піку розвиває до 449 кінських сил і 2071 Нм крутного моменту. Постійна віддача моторів куди нижче і становить 312 сил (1577 Нм) для кожного.

Фото: Mercedes-Benz

Двигуни живить енергія, що виробляється 300-кіловатною системою паливних елементів і акумулятором, здатним тимчасово видавати додаткові 400 кіловат потужності. Батарея призначена для “забезпечення ситуативної підтримки потужності паливного елемента: наприклад, під час пікових навантажень при прискоренні або при русі в гору з повним завантаженням”.

Для рідкого водню передбачено два резервуари, кожен з яких здатний вміщати до 40 кілограмів. Такої кількості вистачить на 1000 кілометрів ходу без підзаправки, заявляє Daimler.

Зліва направо: eActros, Eactros LongHaul і GenH2

Зліва направо: eActros, Eactros LongHaul і GenH2

Крім інноваційного GenH2, компанія представила прототип електричного eActros LongHaul, який встане на конвеєр в 2024 році і зможе долати до 500 кілометрів без підзарядки. А вже в наступному році буде налагоджений випуск менш далекобійної версії «батарейного» Actros, представленого ще в 2018 році. eActros без приставки LongHaul отримає запас ходу більше 200 кілометрів.

Читайте також:  Lucid Air побив рекорд швидкості найбільш "зарядженої" Tesla

Джерело: Daimler

Залишити коментар