Авто

Hyundai зробила автомобіль для складання будинку

Hyundai Soapbox

Незвичайний транспортний засіб Hyundai Soapbox можна зібрати в колі сім’ї або з друзями з матеріалів, що продаються в будівельному магазині.

Інженери і дизайнери з Hyundai Motor Europe Technical Center (HMETC) представили нову модель автомобіля південнокорейської марки, яку можна зібрати своїми руками прямо у себе вдома. Мінікар, який отримав назву Hyundai Soapbox, відноситься до категорії автомобілів-«мильниць», які не мають двигуна.

“Мильниці” приводяться в рух силою гравітації, коли спускаються з гори, або ж можна за допомогою катати один одного по черзі, штовхаючи машину ззаду. У Hyundai підкреслили, що потенційно Soapbox можна оснастити мотором, але в компанії відмовилися від цього рішення, щоб зберегти дух справжньої «мильниці».

Читайте також:  Перший електромобіль Porsche розбили через 20 секунд після старту

Щоб побудувати Hyundai Soapbox, спочатку необхідно завантажити необхідні для складання креслення та інструкції, які викладені на сайті марки у відкритому доступі. Потім буде потрібно візит в будівельний магазин для закупівлі всіх комплектуючих, в число яких входять дерев’яні панелі, металевих стрижнів і кріпильні елементи, такі як кронштейни і саморізи, а також чотири колеса від садової тачки і викрутка, яка грає роль джойстика для управління «мильницею».

У зібраному вигляді Hyundai Soapbox має 1 м в ширину і 1,76 м в довжину, а гранований дизайн кузова покликаний нагадувати про концепт-каре Hyundai 45, тоді як викрутка-джойстик відсилає до концепт-кару Hyundai Prophecy. Жовтий колір, як заявляють творці, втілює оптимізм і радість дитинства і нагадує про один з перших кольорів оригінальної моделі Kona. Перевозити компактну “мильницю” можна навіть в багажнику серійного універсалу Hyundai i30 Wagon.

Залишити коментар