Авто

Експерти розповіли, чому не варто купувати білі автомобілі

Мити автомобіль

У білих автомобілів безсумнівно є ряд переваг, який не можуть перевершити недоліки. Експерти розповіли, чому не варто купувати машини зі світлим кольором кузова.

Не залежно від комплектації, всі транспортні засоби, пофарбовані в білий колір, виглядають стильно і ефектно. Але з настанням холодів вони виглядають не кращим чином: мокрий бруд контрастує зі світлим фоном, роблячи машину неохайною. Навіть після миття кузов залишається чистим лише кілька кілометрів. Аналогічна ситуація спостерігається і з корозією, яка найчастіше виникає в прихованих порожнинах, на стиках деталей і в зварних швах.

Читайте також:  Стало відомо, як у всьому світі заощаджують, купуючи новий автомобіль

Важливим вважається престиж автомобіля з таким забарвленням. Справа в тому, що білі відтінки асоціюються з таксі, так само, як і жовтий. Оскільки їх часто приймають за машини для перевезення, у власника можуть виникнути труднощі з швидким продажем. Нарешті, непомітність кузова також становить небезпеку. У зимовий період часом буває складно відрізнити білу машину, припарковану на тлі заметів, що призводить до ДТП зі снігоприбиральною технікою.