Авто

GM зробив ставку на повітряний простір

GM літаючий дрон

Рішення увійти в новий для себе сегмент пов’язано з тим, що у концерну є, що запропонувати розробникам літаючих автомобілів і таксі.

Про роботу над літаючими автомобілями заявляли практично всі автовиробники, від Porsche до Hyundai. Але через пандемію і пов’язані з нею фінансові проблеми ентузіазм трохи вщух. Правда не у всіх. General Motors заявила про те, що вивчає поки неіснуючий сегмент літаючих автомобілів і таксі, в який має намір увійти.

Генеральний директор GM Мері Барра заявила про це вчора, сказавши: “Ми твердо віримо в майбутнє наших електромобілів. Ємність і гнучкість нашої акумуляторної системи Ultium відкриває двері, в тому числі, для повітряної мобільності”, – наводить її слова Reuters.

Читайте також:  Kia Stinger оновився і обзавівся великим екраном мультимедіа

Це говорить про те, що компанія розглядає можливість створення електричного літака з вертикальним зльотом і посадкою (eVTOL). В даний момент концерн вивчає потенційний ринок і шукає партнерства з розробниками літаючих автомобілів. Офіційна заява про створення нового типу транспортного засобу може з’явитися вже на початку наступного року.

На початку цього року GM вже публікував рекламний ролик, в якому натякав на літаючу машину. На відео автомобіль рухається по шосе і раптово відривається від землі. На екрані з’являється дисплей із зазначенням швидкості і висоти польоту машини, а також напис «тепер світ потребує нового бачення».

Незрозуміло, що мали на увазі в GM, але концерн явно робить ставку на свої батареї Ultium, які, завдяки своїм характеристикам, можуть бути цікаві компаніям, що займаються розробкою літаючих автомобілів. Автовиробник вже показав свою готовність ділитися технологією. Зокрема, на її основі будуть створені дві моделі спільно з Honda, а також її отримала компанія Nikola.

Залишити коментар