Технології

Apple відклала очікувану функцію для iPhone на 2021 рік

iPhone

Відомий інсайдер і аналітик Мінг-Чі Куо поділився важливими подробицями про наступні «яблучні» смартфони.

За різними даними, нові iPhone отримають акумулятори меншої ємності, ніж у попередників. Компенсувати це Apple має намір використанням 5-нанометрових процесорів з поліпшеною енергоефективністю. Однак в моделях цього року очікується підтримка 5G, що тягне за собою помітно зросле енергоспоживання. Саме тому, як запевняє Мінг-Чі Куо, компанія все ж вирішила відмовитися від підтримки 120-герцовой частоти оновлення дисплеїв в нових iPhone, так як це «значно погіршило б користувальницький досвід». За його словами, Apple зосередилася на реалізації цієї функції в моделях 2021 року.

За словами аналітика, кожна з чотирьох моделей нових iPhone вийде в двох версіях. Одна стане підтримувати 5G тільки в діапазоні нижче 6 ГГц, в той час як в іншій буде додатково реалізована робота в міліметровому діапазоні (mmWave).

Мінг-Чі Куо також розповів, що в найменшому 5,4-дюймовому iPhone буде більш компактний виріз, щоб залишилося достатньо місця для нормального відображення інформації у верхніх лівому і правому кутах. Відзначається, що на тлі інших моделей ця зміна буде не дуже помітно, так як Apple, по суті, зменшить виріз пропорційно до розміру корпусу.

Читайте також:  Google впроваджує новий формат реклами на YouTube

Джерело: phonearena.com

Залишити коментар