Авто

Кросовер за 6 тисяч євро: Nissan розсекретив новий Magnite (Фото)

Прототип Nissan Magnite

Instagram-канал carintelligence поділився патентними зображеннями серійного варіанту кросовера Nissan Magnite.

Варто згадати, що основним ринком для прийдешньої новинки стане Індія. Спочатку Magnite планували випускати під доступною маркою Datsun, але бренд розчарував корпорацію Nissan, і найближчим часом її ліквідують.

Серійний Magnite практично зберіг дизайн прототипу, хіба що Бампери обзавелися більш простим виглядом (задній залишився без декоративних сріблястих «бумерангів» і «прямокутників»), крім того, фари, напевно, отримали інше оснащення. Крос також володіє габаритною радіаторною решіткою і L-образними елементами спереду, а ще невеликими протитуманними фарами.

Читайте також:  Skoda відкрила «обличчя» купеподібного Enyaq

Зображень салону серійного кросу в даний момент немає. Тим не менш, і всередині Magnite, швидше за все, повторив прототип, тобто модель отримає цифрову приладову панель, «прикріплений» до передньої панелі сенсорний екран інформаційно-розважального комплексу. Крос, зокрема, повинні оснастити круїз-контролем і камерами кругового огляду.

Прототип Nissan Magnite

Яка Архітектура ляже в основу новинки, поки Nissan не повідомив, але Індійська преса не сумнівається, що це CMF-A, на якій побудовані Datsun redi-GO, Renault Kwid і Renault Triber.

Прототип Nissan Magnite

Передбачається, що в Індії передньопривідний кросовер Nissan буде доступний з бензиновим 3-циліндровим атмосферним мотором об’ємом 1,0 літр потужністю 72 к.с. у зв’язці з 5-швидкісною МКПП або «роботом» і 1,0-літровою 95-сильною «турботройкой» в парі з «механікою» і варіатором.

Читайте також:  Daimler виплатить всім працівникам по 1000 євро

Nissan Magnite

На індійському ринку Magnite повинен з’явитися на початку наступного року, можливо, що товарну модель продемонструють вже в 2020 – му. Орієнтовна вартість новинки – 525 000 рупій (194 тис. грн.). Крос повинен вийти і в інших державах, проте їх перелік поки не розкривається.

Джерело: carintelligence