Авто

Audi представила газову версію хетчбека A3

Audi A3 Sportback 30 g-tron

Компанія Audi офіційно представила модифікацію A3 Sportback, що працює на газі. Хетчбеки A3 Sportback 30 g-tron надійдуть до європейських дилерів найближчим часом. Вартість моделі складе 30 700 євро (приблизно в 1 мільйон гривень за поточним курсом).

Бітопливний Хетчбек Audi A3 Sportback 30 g-tron може працювати на природному газі і біометані. Паливо зберігається в трьох балонах, розміщених в задній частині кузова. Сталевий балон, що вміщає чотири кілограми газу, розташований перед бензобаком. Два інших з армованого волокном полімеру закріплені під підлогою багажника. Загальної кількості газу, що зберігається під тиском 200 бар, вистачає приблизно на 445 кілометрів за стандартом WLTP.

Читайте також:  Подивіться, як електрокар вибухає під час зарядки (відео)

Резервний дев’ятилітровий бензобак призначений для запуску двигуна при низьких температурах. Крім того, бензин можна використовувати, якщо закінчиться метан.

Фото: Audi

Візуально новий A3 G-Tron не відрізняється від бензинової модифікації. Бітопливная версія оснащена тією ж світлодіодним передньою оптикою, цифровою панеллю приладів і системами допомоги водієві. Єдиною відмінністю від класичного виконання є місткість багажника. Набір паливних ємностей зменшив обсяг відділення з 380 до 280 літрів.

Під капотом метанового хетчбека розмістили півторалітровий наддувний двигун потужністю 131 кінську силу (200 Нм). У парі з ним працює семиступінчастий “робот”. На газу хетчбек може розігнатися до “сотні ” за 9,7 секунд. Максимальна швидкість – 211 кілометрів на годину.

Читайте також:  500-сильний трактор встановив рекорд Нюрбургрінга

Старт продажів метанових хетчбеків Audi A3 Sportback 30 g-tron почнеться восени. Вартість новинки складе мінімум 30 700 євро (приблизно 1 мільйон гривень за поточним курсом).

В кінці червня компанія Skoda доповнила гаму нових Octavia дуже газовою версією G-Tec. Такі ліфтбеки і універсали обладнані трьома балонами, які вміщують 17,33 кілограма метану, і дев’ятилітровим бензобаком.

Джерело: Audi

Залишити коментар