Авто

Mercedes-Benz готує до прем’єри вантажівку на водні

Mercedes-Benz

Глава відділу дизайну Mercedes-Benz Горден Вагенер опублікував у своїй соціальній мережі кілька тизерних зображень, які передують анонсу водневої вантажівки. Розкрити деталі новинки, що працює на паливних елементах, компанія може вже завтра.

На опублікованих зображеннях представлений графічний силует вантажівки зі здвоєними задніми колесами. В середині транспортного засобу знаходяться місткі ємності, які, швидше за все, призначені для зберігання водню.

За словами Гордена Вагенера, представлений концепт покликаний продемонструвати передові технології і нову філософію дизайну під назвою Sensual Purity.

Читайте також:  Названа найбільш популярна модель авто в Україні

Фото: Mercedes-Benz / Facebook

Ще одним анонсом від голови відділу дизайну стало посилання на майбутню онлайн-трансляцію на YouTube-каналі Daimler Trucks. Очікується, що в ході цього заходу, запланованого на 16 вересня, Mercedes-Benz представить концепт нової вантажівки на паливних елементах, а також продемонструє розвиток водневої галузі в автомобілебудуванні.

Наприкінці жовтня минулого року компанія Hyundai представила водневий магістральний тягач HDC – 6 NEPTUNE, а також експериментальний причіп-рефрижератор HT Nitro ThermoTech. На їхньому прикладі корейський виробник показав, яким бачить майбутнє вантажоперевезень.

Джерело: gorden.wagener / Instagram, Mercedes-Benz / Facebook

Залишити коментар