Авто

Найбільший кросовер Volkswagen: опубліковані фотографії салону

Volkswagen

Volkswagen продовжує випробовувати на дорогах майбутній повнорозмірний кросовер, побудований за мотивами концепт-кара SMV 2019 року. Цього разу шпигунам вдалося сфотографувати салон новинки.

У довжину кросовер досягає 5100 міліметрів, що на 60 міліметрів довше Teramont (в США модель продається під назвою Atlas). Поки Безіменна модель отримає посадкову формулу 2+3+2, а в основу ляже модульна архітектура MQB. Поки відомо тільки про гаму двигунів кросовера в Китаї: там його запропонують з турбомотором об’ємом 2,0 літра і 2,5-літровим атмосферним агрегатом. Пару їм складе семиступінчастий преселективний “робот”. Також для новинки заявлений повний привід.

На знімках салону, які опубліковані вперше, можна побачити виступаючий блок, на якому розміщений селектор коробки передач. Центральний тунель відведений під підстаканники і відсік для зберігання дрібних предметів. Приладова панель – цифрова.

Читайте також:  Новий мінівен Hyundai сфотографували без камуфляжу

Фото: CarNewsChina.com

Виробництво кросовера організовують на спільному підприємстві FAW-Volkswagen в Китаї. На місцевому ринку модель з’явиться на початку 2021 року. Про перспективи моделі в Україні інформації поки немає.

Джерело: CarNewsChina.com

Залишити коментар