Авто

Найбільший кросовер Volkswagen: опубліковані фотографії салону

Volkswagen

Volkswagen продовжує випробовувати на дорогах майбутній повнорозмірний кросовер, побудований за мотивами концепт-кара SMV 2019 року. Цього разу шпигунам вдалося сфотографувати салон новинки.

У довжину кросовер досягає 5100 міліметрів, що на 60 міліметрів довше Teramont (в США модель продається під назвою Atlas). Поки Безіменна модель отримає посадкову формулу 2+3+2, а в основу ляже модульна архітектура MQB. Поки відомо тільки про гаму двигунів кросовера в Китаї: там його запропонують з турбомотором об’ємом 2,0 літра і 2,5-літровим атмосферним агрегатом. Пару їм складе семиступінчастий преселективний “робот”. Також для новинки заявлений повний привід.

Читайте також:  Скільки автомобілів евакуювали у Києві в 2020 році

На знімках салону, які опубліковані вперше, можна побачити виступаючий блок, на якому розміщений селектор коробки передач. Центральний тунель відведений під підстаканники і відсік для зберігання дрібних предметів. Приладова панель – цифрова.

Фото: CarNewsChina.com

Виробництво кросовера організовують на спільному підприємстві FAW-Volkswagen в Китаї. На місцевому ринку модель з’явиться на початку 2021 року. Про перспективи моделі в Україні інформації поки немає.

Джерело: CarNewsChina.com