Авто

Перспективний конкурент Tesla анонсував електричний позашляховик

Project Gravity

Разом з офіційною презентацією зарядженого седана Lucid Air компанія Lucid Motors представила свій наступний автомобіль – повністю електричний позашляховик Project Gravity. Передбачається, що він складе конкуренцію топовим кросоверам і позашляховикам від Mercedes-Benz, BMW, Audi і Tesla.

Новий позашляховик Project Gravity буде побудований на фірмовій електричній платформі LEAP (Lucid Electric Advanced Platform), на базі якої створений і седан Lucid Air. При цьому замість двох стандартних моторів він може отримати три повноцінних агрегату. За рахунок відмови від бензинових двигунів салон позашляховика буде володіти місткістю S-класу при набагато менших зовнішніх габаритах автомобіля.

Читайте також:  Toyota зупинить випуск Land Cruiser 300, незважаючи на ажіотажний попит

Project Gravity

Project Gravity орієнтований на сімейне використання. Точних даних про автономність поки немає. Представник компанії заявив, що чекати такої ж ефективності, як у седана, не варто, але це не означає, що дальність пробігу буде гіршою, ніж у конкурентів. За своєю продуктивністю, зручності використання і розкоші він не повинен поступатися Lucid Air.

Project Gravity

Імовірно, позашляховик почне продаватися в 2023 році. Ціна поки не оголошена.

Джерело: slashgear.com