Авто

Опубліковано рейтинг найбільш безпечних китайських машин, протестованих за методикою C-NCAP

Lynk & Co 02

Аналітики, що представляють центр CANARC, вирішили протестувати китайські машини, назвавши найбезпечніші з них. Перша позиція залишилася за кросовером Lynk & Co 02.

Варто відзначити, що в Європі та Китаї з сумнівом ставляться до CANARC через занадто високі підсумкові бали за підсумками тестування. Організатори з часом зрозуміли це, пообіцявши до 2022 року внести кілька змін стосовно безпеки транспортних засобів. Фахівці постараються зробити методику C-NCAP частково схожою на протоколи від Euro NCAP. Йдеться про тест удару про деформований бар’єр з 40% перекриттям – цей показник збільшать до 50%.

Читайте також:  Електрокар Kia під кодовим ім'ям CV: опубліковано перший знімок салону

Другу позицію в дослідженні займає Volkswagen Tharu 330tsi – більше 94%. ТОП-3 майже з таким же результатом замикає BMW X3 xDrive25iM. В цілому перша десятка лідерів набрала понад 91% – це і є головним фактором критики таких рейтингів, оскільки умовна Saic Mervel X RWD HEV, що посіла 10 місце, лише на 4% гірше лідера списку – Lynk & Co 02.

1 коментар

  • Людина зі здоровим глуздом ніколи не купить ці бляшанки, як би їх не рекламували і у які б рейтинги ви їх не вносили. Не даремно у Європі китайскі автомобілі заборонені через їх низьку якість і небезпеку для життя.

Залишити коментар