Авто

Bentley не прагне збільшувати щорічні продажі, і ось чому

Bentley Continental GT

Фірма Bentley не прагне збільшувати щорічні продажі автомобілів, визнав глава британської марки Едріан Холлмарк. З 2007 року Bentley випускає в рік близько 10 тисяч машин, і це число не буде рости, підкреслив топ-менеджер компанії. Домагатися підвищення прибутку Bentley буде іншими способами.

У бесіді з британським журналом Autocar бос Bentley Едріан Холлмарк підкреслив, що щорічний випуск приблизно 10 тисяч машин протягом 13 років — усвідомлена стратегія бренду, а зростання продажів на п’ять відсотків в 2019 році в порівнянні з 2018-м — не більше ніж випадковість.

“Ми не прагнемо випускати 15 000 або навіть 13 000 автомобілів на рік. Збільшення прибутку можна домогтися не шляхом збільшення тиражу, а нарощуючи маржинальність кожної продаваної машини”, – заявив Холлмарк. Найвигідніше для автовиробника продавати укомплектовані модифікації з максимальним числом опцій.

Читайте також:  В Японії відбувся перший запуск «літаючого автомобіля» з водієм

Рекордною маржинальністю відрізняються моделі Ferrari – в останні два роки на кожному проданому на глобальному ринку суперкарі італійська марка заробляла понад 86 тисяч євро. У компанії Porsche найприбутковіша модель – новий 911, а Bentley найбільші дивіденди приносить купе Continental GT.

Залишити коментар