Суспільство

Вчені НАН оприлюднили прогноз щодо COVID

COVID-19

Статистика в Україні продовжує демонструвати зростання кількості інфікованих приблизно постійними темпами.

Вчені Національної академії наук України склали прогноз розвитку епідемії коронавірусу, підготовлений Робочою групою з математичного моделювання. Про це в понеділок, 14 вересня, повідомило агентство Інтерфакс-Україна.

“Спостерігається зростання частки хворих (серед усіх інфікованих), про хвороби яких стає відомо відразу з фактом смерті, а також зростання частки літніх хворих, яка асоційована з показником летальності. Зростання частки таких хворих також може бути ознакою погіршення охоплення випадків інфекції тестуванням в деяких регіонах”, – повідомили вчені.

Водночас, згідно з даними НАН, збільшується кількість людей, яким вдалося подолати хворобу.

Читайте також:  В Україні мають намір відновити виробництво вакцин

“Темпи одужання все ще набагато менші від кількості нових інфекцій. Ймовірно, зростає частка людей, які фактично одужали на самоізоляції, але офіційно не виписані або не пройшли повторне ПЛР-тестування”, – допустили експерти.

Таким чином, заявили в Академії наук, статистика в Україні продовжує демонструвати зростання приблизно постійними темпами. Середнє значення кількості нових інфікованих на 18 вересня складе три тисячі випадків і 50 летальних випадків на день.

Залишити коментар