Технології

Зменшена копія робопса Spot коштує в 330 разів менше оригіналу [ВІДЕО]

Petoi Bittle

Знаменитий робопес Spot від Boston Dynamics вже надійшов у вільний продаж. На жаль, купити незвичайного робота вдасться далеко не всім бажаючим, адже його вартість становить $74 500. Невеликий стартап розробив зменшену версію розумної собаки, пропонуючи її за куди більш доступною ціною.

Роботизована собака Bittle була створена невеликою компанією Petoi. Вона легко вміщається на долоні, що дозволило зробити її набагато доступнішою, ніж повнорозмірна версія від Boston Dynamics. Виробник уточнює, що пристрій отримає велику кількість розширень, що дозволяють не тільки поліпшити і без того просунутий механізм, але і зробити його унікальним.

“Bittle-крихітний, але потужний робот, який може робити трюки, як справжні тварини. Ми доопрацювали кожну деталь, щоб дати маневреність роботу-вихованцеві розміром з долоню. Ви можете оживити Bittle, зібравши його і завантаживши наші демонстраційні коди з GitHub. Ви також можете навчити його новим навичкам”, – повідомляють розробники.

Читайте також:  Google анонсувала операційну систему Android TV 11

Крихітний робот отримає повністю відкритий код, що дасть можливість поекспериментувати тисячам ентузіастів. Перші відвантаження заплановані на кінець 2020 року. Всім, хто захоче купити мініатюрного чотириногого друга, пропонується підтримати проект на Kickstarter, де він вже зібрав потрібну суму для початку виробництва. Коштує такий робот $225, що в 330 разів менше ціни робопса Boston Dynamics.

Джерело: geeky-gadgets.com

Залишити коментар