Авто

Експерти назвали авто преміум-класу з сильним падінням цін після 3 років експлуатації

Mercedes-Benz E-Class

Експерти назвали авто преміум-сегмента, які відрізняються сильним падінням ціни після 3 років експлуатації. Багато моделей втрачають більше 30% початкової вартості.

Відкривають список продукти від Mercedes. Це стосується моделей S-Class, а також E, M, G, GL. Вони стають дешевшими на 31-41% після 3 років експлуатації. Незважаючи на таку тенденцію, престижність авто не зникає. Наступною в списку вказана модель 4Runner від японського бренду Toyota. Для цього авто показник здешевлення становить в середньому 36,5% за аналогічний період використання. Модель Tundra тієї ж марки втрачає близько 35,9% від початкової ціни.

Land Rover Discovery Sport можна купити на вторинному ринку дешевше ніж в салоні дилера приблизно на 35,9%, а Nissan Pathfinder – на 35,3%. Для BMW 5-Series після 3 років використання вартість знижується на 34,8%. У Range Rover показник змінюється на 33,9%, а для Peugeot 408 – на 32%. Популярна модель Wrangler від бренду Jeep на вторинному ринку з віком 3 роки пропонується дешевше на 31,5%, а для модифікації Wrangler Unlimited показник вартості змінюється на 30%.

Читайте також:  Преміальний седан виявився швидшим за спорткари

Аналітики дійшли висновку, що дорогі авто можуть втрачати близько 35% ціни після зазначеного терміну експлуатації. Вищеназвані моделі вважаються найвигіднішими пропозиціями на вторинному ринку, тому в окремих випадках уцінка може бути меншою. Це залежить від стану і пробігу транспортного засобу.

Джерело: dni24

Залишити коментар