Авто

Компанія Maserati оновила фірмовий «тризуб»

Maserati MC20

Разом з новим купе MC20 компанія Maserati оновила і фірмовий логотип: тризуб Посейдона став монохромним і став виглядати, як запевняють італійці, більш елегантно і сучасно.

Суперкар MC20, повністю розроблений і спроектований силами Maserati, став першим автомобілем марки з середньомоторним компонуванням за останні 16 років. Абревіатура MC розшифровується як Maserati Corse, що підкреслює зв’язок компанії з автоспортом, а число 20 позначає нинішній рік. У дизайні MC20, над яким працювали близько двох років, можна знайти відгомони його попередника MC12, але, придивившись, стане помітно, що до того ж компанія Maserati оновила фірмовий «тризуб». Перш логотип змінювався в 2005 році, коли тризуб Посейдона трохи підправили форму крайніх зубів.

Maserati заявляє, що оновлений логотип став більш елегантним, сучасним і збалансованим. “Тризуб” на решітці радіатора позбувся двох червоних смужок і став монохромним, а у вертикальному овальному значку червоний тризуб замінили синім, причому нового кольору — Maserati Blue. Логотип на задній стійці кузова MC20 позбувся овальної рамки і блискавки в основі. Нарешті, італійці підкоригували і фірмовий шрифт для напису Maserati: він став більш кутастим і лаконічним, а блискуче хромоване покриття замінили матовим шліфованим алюмінієм.

Читайте також:  У Кабміні розповіли водіям, що буде з цiнами на пальне

Джерело: motor1