Авто

Інтер’єр нових Sandero і Logan розкритий до прем’єри

Салон нового Dacia Sandero

Інтер’єр нових Dacia Sandero і Logan (відомі в Україні під брендом Renault) розкрили до прем’єри на фотографіях очевидців. Найдоступніші моделі концерну чекає серйозний апгрейд: зміниться архітектура передньої панелі, з’являться 7-дюймовий тачскрін мультимедіа, новий блок управління кліматом і приладова панель.

У мережі з’явилися фотографії салону і нового Sandero, і нового Logan, але принципових відмінностей в інтер’єрі не буде. Дизайнери Renault відмовилися від нехитрих круглих дефлекторів вентиляції на користь п’ятикутних витягнутих деталей з повзунками; шайби настройки клімату стали більш сучасними і отримали світлову індикацію; помаранчеві шкали приладів поступилися місцем білим, а спідометр і тахометр тепер розділені екранчіком бортового комп’ютера.

Інтер'єр нового Dacia Logan

Інтер’єр нового Dacia Logan

Чотирьохспицеве кермо зовні не змінилося, але кнопок стало більше. Ще одне нововведення – електромеханічний «ручник», який замінив звичну «кочергу». Судячи з фотографії, з 5-ступінчастою «механікою» і Sandero, і Logan попрощаються – базовою ручною коробкою передач буде 6-швидкісна. Схема перемикання також зміниться: задня швидкість буде включатися рухом вліво і вперед.

Читайте також:  Bentley побудує розкішний житловий хмарочос у Маямі

Поки ні Renault, ні Dacia офіційно не повідомляють про технічну начинку сімейств Dacia і Logan, обмежившись трьома знімками екстер’єру. Відомо, що моделі перейдуть на модульну платформу CMF-B, знайому по Clio і Captur, але кліренс не зменшиться. Прем’єра «третіх» Dacia Sandero і Logan відбудеться 29 вересня.

Джерело: Cochespias.net