Авто

У електрокарах Tesla знайшли ізоляційну стрічку і палиці

Tesla Model Y

При покупці дорогого електрокара автолюбителі очікують, що їм в руки потрапить шедевр. Це має бути справжня ода технологічній досконалості. Як виявилося, це не завжди так, адже в нових Tesla Model Y за $55 000 деякі деталі кріпляться на ізоленті і дерев’яних брусках.

На проблему звернув увагу один з відвідувачів форуму Tesla Motors Club. За його словами, він витратив 9 годин на розбирання своєї машини для того, щоб усунути проблему з поганим кріпленням деяких деталей. Яке ж було його здивування, коли всередині він виявив зелену ізоляційну стрічку, кілька палиць і металевий ремінь.

Tesla Model Y

Як пояснили старожили форуму, на зображенні видно конденсатор з рідинним охолодженням для Tesla Model Y. Він пропускає холодоагент через великий блок, де відбувається передача кріогену іншим частинам системи охолодження. Все це частина унікальної восьмистулкової системи охолодження, що відповідає за одночасне кондиціонування салону автомобіля, акумулятора і приводу.

Читайте також:  Мінівен Ford Aerostar перетворили в «танк» для апокаліпсису

Tesla

У ранніх варіантах Model Y виробник використовував замість дерев’яних брусків прозорі пластикові вставки

Судячи з усього, такий спосіб кріплення необхідний для ослаблення натягу, що дозволяє уникнути зайвих навантажень на конденсатор, котрі неминуче виникають під час руху. Цікаво, що у деяких власників електрокара ця ж деталь фіксується за допомогою прозорого пластика, що виглядає куди більш естетично.

Неясно, що змусило Tesla використовувати підручні матеріали в створенні недешевого електрокара. Деякі користувачі припускають, що таким чином компанія спробувала усунути ваду, виявлену вже після виробництва автомобілів.

Джерело: thedrive.com

1 коментар

Залишити коментар