Авто

В Україні почалися переговори про виробництво електромобілів Volkswagen

volkswagen

Закарпатський завод “Єврокар”, який відповідає за локалізоване складання автомобілів Skoda для українського ринку, почав переговори з Volkswagen Group про виробництво електромобілів.

Про це повідомив народний депутат Роберт Горват у Facebook. За його інформацією, підприємство в Закарпатті вже працює над тим, щоб організувати виробництво електрокарів на заводі “Єврокар”. Цьому можуть посприяти законопроєкти 3476 і 3477.

Законопроєкти передбачають пільгове оподаткування для підприємств, які виробляють (для продажу) і закуповують (для виробничого процесу) електромотори, батареї та інше обладнання. Також ідеться про звільнення від податків із прибутку від продажу електромобілів.

VW ID.3 може прописатися на закарпатському заводі “Єврокар”.
Ці заходи можуть привернути закордонні компанії для локалізації виробництва та складання електричного транспорту на території України, а також дати стимул вітчизняним автомобільним компаніям.

Читайте також:  Експерти розповіли про наслідки змішування бензину з різним октановим числом

Повертаючись безпосередньо до “Єврокара”, переговори можуть стосуватися як електричних моделей Volkswagen (ID.3 і ID.4), так і Skoda – наприклад представленого зовсім нещодавно кросовера Enyaq iV.

Залишити коментар