Суспільство

В Умані проти власника скандального закладу відкрили справу

Хасиди не обслуговуються

Господар кафе, який заборонив хасидам входити до свого закладу, став суб’єктом кримінального провадження за порушення рівноправності громадян.

Співробітники Уманського відділу поліції відкрили кримінальну справу проти власника кафе, перед входом до якого була виставлена ​​табличка з написом “Хасиди не обслуговуються! COVID-19”. Про це, повідомила прес-служба МВС.

“На місці події слідчо-оперативна група встановила, що цю табличку встановив господар кафе. Свій вчинок чоловік пояснив тим, що розмістив таку інформацію з метою нерозповсюдження вірусу Covid-19”, – зазначено в повідомленні.

Читайте також:  У Польщі зафіксовано індійський штам COVID-19

Відзначається, що до поліції звернувся виконавчий директор Об’єднаної Єврейської громади України, який заявив, що табличка трьома різними мовами з таким попередженням демонструє упереджене ставлення до брацлавських хасидів.

Правоохоронці вилучили докази і направили їх на відповідне експертне дослідження.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження у справі про порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками (ч.1 ст.161 КК).

Досудове розслідування триває.