Технології

Експерти підрахували реальну вартість Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G

Роздрібна ціна смартфона не завжди відображає його реальну собівартість: розрив між цими цифрами може бути як незначним, так і багаторазовим. Аналітики Counterpoint Components вивчили будову флагманського смартфона Samsung Galaxy Note20 Ultra 5g і опублікували детальний прайс на всі його комплектуючі.

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G

За підрахунками Counterpoint Components, сумарна вартість всіх компонентів, використовуваних в Galaxy Note20 Ultra 5g, становить $468. Найдорожчою деталлю в пристрої виявився модем X55 5g, який обходиться південнокорейській компанії в $97,2. Другий рядок зайняв 6,9-дюймовий дисплей з частотою оновлення 120 Гц із закупівельною ціною $91,5.

У п’ятірку найдорожчих елементів флагмана також увійшов процесор Qualcomm Snapdragon 865 +($57), модуль основної камери, що складається з трьох 12-мегапіксельних датчиків ($60,3), а також оперативна і флеш-пам’ять загальною вартістю $61,5. З урахуванням витрат на тестування і налагодження, додаткових аксесуарів на зразок стилуса, зарядного блоку і по приблизна собівартість Galaxy Note20 Ultra 5g, на думку аналітиків, становить $548.

Читайте також:  Airbus показав пасажирські літаки майбутнього

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G

Крім того, дослідники навели список компаній, компоненти яких встановлені в смартфоні. Перші три рядки дісталися Samsung, Qualcomm і Largan Precision. Всього ж в гаджеті використовуються елементи, які зроблені 22 компаніями.

Роздрібна ціна смартфона – $1299. При цьому фахівці назвали її виправданою, зазначивши гаджет як один з найбільш передових на ринку з точки зору технологій.

Джерело: counterpointresearch.com

Залишити коментар