Авто

В Україні запускають виробництво автомобілів Renault

renault

Запорізький автозавод відновлює виробництво автомобілів. Тепер українське підприємство випускатиме автомобілі Renault.

Про це повідомляє офіційний сайт ЗАЗу.

Як відомо, нещодавно на ЗАЗі пройшла масштабна модернізацію потужностей і було встановлено систему “Alliance Production Way”.

Голова правління ЗАЗ, Микола Євдокименко прокоментував це так: “Ми пишаємося тим, що реалізуємо цей проект, який створить нові робочі місця і сприятиме розвитку вітчизняного автопрому. Локалізована збірка дозволяє нам залишатися в безпосередній близькості від наших клієнтів і адаптувати пропозицію і сервіс до потреб ринку.”

Макс Міссана, керуючий директор Groupe Renault Export Регіон Євразія заявив, що “український ринок має для нас високий потенціал, завдяки своєму місцю розташування і зростаючому інтересу до нових автомобілів. Група Renault має сильні позиції в Україні і зберігає своє лідерство на ринку.”

Читайте також:  Експерти назвали авто преміум-класу з сильним падінням цін після 3 років експлуатації

«Цей проект означає, що ми і наші партнери впевнені в тому, що бренди “Зроблено в Україні” будуть на тому ж рівні якості, що і продукція інших заводів Групи Renault», – повідомив топ-менеджер.

Нагадаємо, ЗАЗ — єдине в Україні підприємство, яке має повний цикл виробництва легкових автомобілів, що включає штампування, зварювання, фарбування, спорядження кузова і складання автомобіля.

Залишити коментар