Авто

Skoda опублікувала ціни на гібридну версію Octavia

Skoda Octavia Hybrid

Компанія Skoda оприлюднила вартість гібридних версій моделі Octavia. Найдешевша варіація під назвою Skoda Octavia Hatchback 1.0 TSI e-TEC DSG обійдеться приблизно в 928 тис. гривень.

Гібридна лінійка автомобілів від компанії отримала назву Octavia iV. Раніше модель продавалася в Європі з силовим агрегатом на 1,5 літра при потужності в 150 кінських сил. Також на ринку були варіації з МКПП і автоматичною трансмісією на 6 ступенів. Пізніше до серії додалася модель з АКПП на 7 передач.

В Україні вже зараз можна купити варіацію Skoda Octavia 1.4 iV з бензиновою частиною на 156 кінських сил і електромотором на 102 кінські сили. Акумулятор в транспортному засобі на повному заряді забезпечує до 60 кілометрів їзди. Модель Octavia 1.4 iV Hatchback здатна розганятися до 100 кілометрів на годину за 7,7 секунди.

Читайте також:  Німецька автокомпанія створила електромобіль за «принципом LEGO»

У Голландії вартість топової варіації Octavia Hatchback 1.4 iV Business Edition в українській валюті становить близько 1,13 мільйона гривень. Найдешевшою модифікацією вважається Combi, яка продається з електричним двигуном 1.5 TSI G-Tec на 131 кінську силу. Інформація про те, коли нова гібридна лінійка популярної моделі з’явиться в Україні, поки не була оприлюднена.

Залишити коментар