Авто

Яким буде новий Infiniti QX60: опубліковано перше зображення

Infiniti QX60

Компанія Infiniti готується до дебюту концептуального QX60 Monograph, який стане передвісником наступного QX60. Незадовго до віртуальної прем’єри новинки, яка відбудеться 25 вересня, японська марка опублікувала перше зображення шоу-кара.

QX60 Monograph демонструє “погляд дизайнерів Infiniti на майбутнє розкішного кросовера з трьома рядами сидінь”. Іншими словами, за його виглядом можна судити про серійну модель наступного покоління. На першому тизері частково відображена передня оптика з тонкою смужкою світлодіодів і підсвічується логотип Infiniti. Також можна помітити, що у прототипу, всупереч поширеному тренду, традиційні зовнішні дзеркала, а не камери.

QX60-одна з найпопулярніших моделей в лінійці бренду. Так, наприклад, у другому кварталі 2020 року в США було продано понад три тисячі кросоверів, більш затребуваним виявився тільки QX50 (4,9 тисячі реалізованих екземплярів). У Росії QX60 за вісім місяців нинішнього року розійшовся в кількості 133 примірників. Найчастіше в країні купували QX50 (515 штук) і QX80 (359 штук).

Читайте також:  Дизайнер BMW передрік швидкий кінець моди на гігантські екрани

Актуальний QX60 доступний на українському ринку з 3,5-літровим бензиновим мотором V6 потужністю 283 кінські сили, який поєднується з варіатором і повним приводом, а також з гібридом 2.5 HEV AWD. Ціни на модель починаються від 1,3 мільйона гривень.

Джерело: Infiniti