Авто

Tesla Roadster назвали космічним сміттям

Tesla Roadster

Tesla Roadster, відправлений у космос у лютому 2018 року, офіційно визнали космічним сміттям. Електрокар увійшов в “загальний каталог штучних космічних об’єктів”, який включає в себе всі види обладнання, відправлені людиною в космос.

Через два з половиною роки після запуску електромобіль Ілона Маска офіційно внесли до списку космічного сміття. Таке рішення прийняв астроном Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики Джонатан Макдауелл, який протягом 40 років веде каталог всіх космічних об’єктів штучного походження, відправлених людьми в космос.

Читайте також:  Знаменитий англійський бренд повністю переведе автомобілі на електродвигуни

Червоний Tesla Roadster поповнив список комічного сміття, в який входять більше двох тисяч активних супутників, а також різне зламане і втрачене астронавтами обладнання. Всього каталог налічує 57 424 об’єкти, що знаходяться в космічному просторі.

З моменту запуску на ракеті-носії Falcon Heavy в лютому 2018 року електрокар віддалився від Землі приблизно на 89,6 мільйона кілометрів. На даний момент швидкість переміщення Tesla Roadster в космосі становить близько 14,5 кілометра в секунду.

У серпні минулого року стало відомо, що запущений в космос електрокар завершив свій перший оборот навколо Сонця. Тоді Tesla Roadster віддалився від Землі на відстань в 115 мільйонів кілометрів. На це у електромобіля Ілона Маска пішло 557 днів.

Читайте також:  У Дубаї запустять парк безпілотних таксі

Джерело: The Drive