Економіка

Мінфін озвучив дефіцит держбюджету-2021

Мінфін

Після 7,5% дефіциту держбюджету в поточному році, в наступному він складе 6%, а ще через два роки знизиться до 3%, кажуть у Мінфіні.

Бюджет України на 2021 рік сконцентрований на соціальному напрямі. Про це повідомила прес-служба Мінфіну з посиланням на слова заступника міністра Романа Єрмоличева.

“Держбюджет ще остаточно не сформований. Йдуть консультації. Водночас ми повинні враховувати нестабільну економічну ситуацію в країні. Так, передбачається дефіцит держбюджету на рівні 6% в 2021 році, 4,5% у 2022-му і 3% в 2023-му. Цього року він на рівні 7,5% ВВП”, – заявив Єрмоличев.

Він також додав, що на підвищення мінімальної зарплати до 6 тис. грн з початку 2021 року і потім до 6,5 тис. грн з 1 липня необхідно додатково 47 млрд грн.

Читайте також:  Україна збільшить залучення кредитів у 2021 році

“Усі профспілкові організації направили пропозиції щодо збільшення видатків. Для Мінфіну головне – збалансоване та ефективне використання бюджетних коштів. Всі пропозиції щодо фінансування різних сфер детально опрацьовуються з урахуванням пріоритетів”, – зазначив Єрмоличев.

Залишити коментар