Політика

РНБО вивчає п’ять варіантів деокупації Донбасу

Олексій Данілов

Перший передбачає спробу домовитися з Росією. У разі невдачі в хід підуть інші.

Рада нацбезпеки й оборони розглядає п’ять варіантів деокупації ОРДЛО, з яких задіяний поки що перший. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі телеканалу Україна 24.

“Зараз у роботі перший варіант – політико-дипломатичний шлях вирішення ситуації. Це коли працюють дипломати, політики. Ми робимо спробу домовитися з Росією, щоб вони пішли з нашого дому”, – зазначив Данілов.

Читайте також:  В Україні затвердили стратегію національно-патріотичного виховання

При цьому він підкреслив, що в разі невдачі Україна отримає повне право перейти до інших варіантів.

Також глава відомства прокоментував заяви про ситуацію на сході України глави української делегації на мінських переговорах Леоніда Кравчука і його заступника Вітольда Фокіна.

“І Кравчук, і Фокін, які призначені в ТКГ, мають свою власну думку з тих чи інших питань. У них є певний досвід. Але треба розуміти, що це їхня позиція як людини, як громадянина”, – заявив Данілов і додав, що з багатьох питань їхня позиція – це не позиція України.

Нагадаємо, раніше Фокін заявив, що особливий статус можна надати всій території Донецької та Луганської областей, а не тільки окупованим районам, й амністувати всіх учасників бойових дій.

Залишити коментар