Технології

Neuralink показала робота, який буде чіпувати людей

Робот Neuralink

28 серпня Ілон Маск провів презентацію, в якій розкрив деякі таємниці свого загадкового проекту Neuralink. В ході онлайн-конференції були показані «перші пацієнти» компанії, а тепер інженери представили робота, який буде проводити операції по впровадженню чіпів.

Після того, як компанія Neuralink продемонструвала демоверсію крихітного мозкового чіпа, багато хто задумався про те, як буде виглядати ця зловісна процедура по впровадженню електрода в мозок.

Однак бояться зовсім нічого! Нейронний чіп буде впроваджений хірургічним шляхом роботом, який спеціально розроблений для цієї мети. Ілон Маск каже, що цей процес буде займати кілька годин і після нього у вас залишиться зовсім непомітний шрам.

Читайте також:  Створено високоточний лазерний робот для хірургічних операцій

Робот Neuralink

Для того, щоб процедура впровадження була максимально комфортною і не нагадувала фільми жахів, інженери Neuralink об’єдналися з дизайнерами Woke Studios. Це було зроблено для того, щоб робот виглядав дружелюбно і не вселяв страх клієнтам. У прес-релізі woke Studios говориться, що фірма зосередилася на дизайні, який буде підходити клінічним умовам, а також буде футуристичним, але не страшним.

Робот Neuralink

Висота робота досягає майже двох з половиною метрів, і він може рухатися по п’яти осях. Його розмір і такий діапазон руху необхідні для точного напрямку голки. Також прилад оснащений камерами і датчиками, які будуть спрямовані на мозок під час процедури.

Читайте також:  Китай представив потяг, котрий здатний розганятися до 1000 км / год

Джерело: techcrunch