Суспільство

Apple відкриває плавучий магазин з підводним залом

Apple

Американська корпорація Apple сьогодні, 10 вересня, відкриє в Сінгапурі свій перший у світі магазин на воді.

10 вересня корпорація Apple відкриває в Сінгапурі свій перший у світі плавучий магазин. Бажаючі відвідати його в день відкриття повинні зарезервувати час на спеціальному сайті, так як у зв’язку з пандемією коронавірусу діють певні обмеження за кількістю відвідувачів публічних закладів і дистанції між ними. Новий магазин Apple знаходиться поруч з набережною в бухті Марина-Бей, неподалік від готелю і казино Marina Bay Sands.

Плавучий магазин являє собою сферичний скляний купол, що складається з 114 частин, з’єднаних десятьма вертикальними стійками. Дизайн-проект будівлі розроблений архітектурним бюро Foster + Partners. Магазин на воді стане третьою точкою продажів корпорації Apple в Сінгапурі і її 512-м роздрібним пунктом у світі. Його відвідувачі отримають можливість не тільки придбати що-небудь з новинок Apple, але і помилуватися 360-градусною панорамою міста.

Читайте також:  Степанов назвав наслідки скасування карантину

У нічний час магазин отримає підсвічування, нагадуючи традиційні ліхтарики, що запускаються в небо під час свята середини осені. Крім того, що це буде перший магазин Apple на воді, він також стане першою будівлею корпорації, в якій є підводний конференц-зал. Цей зал буде використовуватися для зустрічей команди Apple з розробниками та представниками інших компаній.

Нещодавно стало відомо, що Apple інвестує в будівництво двох найбільших в світі наземних вітряних турбін в рамках своєї програми по досягненню 100% вуглецевої нейтральності до 2030 року. 200-метрові вітрогенератори будуть встановлені недалеко від данського міста Есб’єрг, електроенергії від установок буде достатньо для живлення майже 20 000 будинків щорічно. Електроенергія, вироблена в Есб’єрзі, буде використовуватися для живлення центру обробки даних Apple площею 150 квадратних кілометрів в данському місті Віборг.

Залишити коментар