Технології

Хакери придумали, як зламати WhatsApp одним повідомленням

WhatsApp

Час від часу в мережі спливають новини, як якийсь додаток або операційну систему можна зламати всього одним повідомленням зі спеціальним набором символів. Саме це зараз відбувається з WhatsApp. Найпопулярніший месенджер просто ламається і може навіть потягнути за собою і смартфон, якщо користувачеві надіслати особливий текст.

WhatsApp

Так звана “текстова бомба” – це повідомлення, яке, на перший погляд, складається з незв’язного набору символів, букв і цифр. На жаль, після відправки подібного повідомлення, згідно із заявою видання WABetainfo, Користувач не зможе користуватися месенджером до тих, поки не видалить додаток і не встановить його повторно.

Читайте також:  Razer представила компактний бізнес-ноутбук Razer Book 13

Вивчивши повідомлення, експерти відзначили, що воно включає велику базу контактів у форматі карток Vcards. При цьому ім’я кожного контакту налічує десятки символів, що в підсумку призводить до зависання програми.

Відзначається, що в окремих випадках відправка такого повідомлення може привести до зависання і самого смартфона. При цьому вразливість актуальна як для iOS -, так і для Android-пристроїв. Виявили баг дослідники настійно просять не відправляти подібне повідомлення заради інтересу, оскільки «жарт» може привести до втрати Користувачем історії листування, якщо він не налаштував автоматичне створення резервної копії.

Також по можливості рекомендується заблокувати контакт, який відправив таке повідомлення. Примітно, що перші згадки подібного бага датуються ще 2017 роком. З тих пір представники WhatsApp ніяк не коментували те, що відбувається, а судячи з останньої уразливості, вона так і не була виправлена.

Читайте також:  Розкрито ключові специфікації і дизайн бюджетного смартфона LG W31

Джерело: wabetainfo.com

Залишити коментар