Технології

Xiaomi випустила футболку з вбудованим датчиком ЕКГ

Xiaomi MIJIA Sports ECG T-shirt

В асортименті Xiaomi представлено багато товарів для спорту і здорового способу життя. Останнім поповненням цієї категорії стала футболка Mijia Sports ECG T-Shirt, успішно завершила збір коштів на фірмовому краудфандинговому майданчику Youpin.

Xiaomi MIJIA Sports ECG T-shirt

На перший погляд Xiaomi MIJIA Sports ECG T-shirt виглядає як звичайнісінька спортивна футболка. Вона виготовлена із застосуванням особливої технології плетіння, завдяки чому досягається щільна посадка для підтримки м’язів. Симпатичний дизайн футболки приховує секрет – розташований в області грудей датчик ЕКГ.

Читайте також:  Інсайдери назвали головні особливості флагманського Nokia 10 PureView

Невеликий трекер фіксує сигнали, що генеруються серцем користувача. Для їх уловлювання використовується волокно COTECH, яке, як запевняє виробник, забезпечує більшу точність в порівнянні з традиційними оптичними датчиками. Згідно з описом, футболка здатна вимірювати ЕКГ користувача в режимі реального часу за 60 секунд, здійснюючи зчитування показників організму з частотою 250 разів на секунду.

Залежно від частоти серцебиття та інших показників датчик змінює колір світіння невеликого світлодіодного кільця і сповіщає користувача вібрацією про зростаюче навантаження на організм. Всі дані передаються в додаток на смартфон.

Випуск Xiaomi MIJIA Sports ECG T-shirt профінансували близько 12 000 чоловік, завдяки чому футболка вже надійшла в продаж за ціною $44.

Читайте також:  В 2021 році Xiaomi випустить смартфон з зарядкою на 200 Вт

Джерело: gizmochina.com

Залишити коментар