Авто

Купівля Tesla Model 3 виявилася найбільш вигідним вкладенням

Tesla 3

В середньому новий седан знецінюється на 39% за перші 3 роки, пікапи – 34%, а електрокари – на 52%.

Такі дані наводять фахівці iSeeCars, яка оцінила вартість автомобілів, що виходять з лізингу.

Як йдеться у звіті аналітиків, винятком є ​​Tesla Model 3 – як в порівнянні з іншими електромобілями, так і по ринку в цілому, – вартість оренди якої за оцінками iSeeCars після трирічного терміну всього на 10% менше, ніж нового автомобіля.

Читайте також:  Електромобілі Tesla можна буде зарядити за 7 хвилин

Ці електрокари в порівнянні з іншими, представленими в тому ж сегменті, так і в порівнянні з ринком в цілому, через зазначений вище термін орендуються за все на 10% дешевше, ніж модель, яка тільки що зійшла з конвеєра. Тобто, покупка цього електромобіля на сьогоднішній день значно вигідніше, ніж будь-якого іншого.

Що стосується причин, чому Tesla Model 3 так мало втрачає у вартості, фахівці називають технологічні переваги, причому як дійсно існуючі, так і передбачувані. Важливим фактором на користь покупки саме цієї моделі можна також назвати і субсидування федеральною податковою пільгою. У цьому плані на тлі інших електромобілів виділяється Tesla Model 3.

Читайте також:  У Mercedes-Benz з'явився доступний транспорт

При цьому також не варто забувати і про бездротове оновлення ПЗ цієї машини, завдяки чому навіть старі екземпляри отримують найсучасніші і зручні функції.

Джерело: caranddriver

Залишити коментар