Політика

Глави МЗС G7 закликали покарати винних в отруєнні Навального

Олексій Навальний

ФРН поінформувала партнерів по G7 про висновки німецьких експертів про те, що Навальний, ймовірно, піддався впливу речовини з групи “Новачок”.

Глави дипломатичних відомств країн-учасниць G7 виступили зі спільною заявою, в якій засудили отруєння російського опозиціонера Олексія Навального. Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву.

“Ми, глави МЗС країн G7, закликаємо РФ в терміновому порядку встановити повну прозорість щодо того, хто несе відповідальність за це жахливе отруєння, і, з огляду на зобов’язання РФ в рамках Конвенції про заборону хімічної зброї, притягнути винних до відповідальності”, – йдеться в спільній заяві керівників зовнішньополітичних відомств G7, поширеній прес-службою Держдепу.

Читайте також:  У РФ заявили про повернення "епохи холодної війни"

Також міністри закордонних справ країн G7 заявили, що будуть “уважно стежити” за тим, яка реакція послідує від РФ на інцидент з Навальним.

Нагадаємо, Навальному стало погано 20 серпня в польоті з Томська в Москву. Літак здійснив екстрену посадку в аеропорту Омська. Опозиціонер був госпіталізований в комі в реанімацію омської лікарні. 22 серпня його перевезли на лікування до Німеччини в берлінську клініку Charite.