Політика

Саакашвілі обіцяють “гарне тюремне харчування”

Саакашвілі

Якщо колишній президент Михайло Саакашвілі прибуде до Грузії, він буде затриманий на кордоні, заявила міністр юстиції Теа Цулукіані.

Віце-прем’єр Грузії, міністр юстиції Теа Цулукіані заявляє, якщо колишній президент Михайло Саакашвілі прибуде до Грузії, він буде затриманий на кордоні. Про це у вівторок, 8 вересня, вона заявила під час інтерв’ю грузинській телекомпанії “Руставі 2“.

Під час розмови з журналістом вона зазначила, що колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі в грузинській в’язниці буде забезпечений найкращим харчуванням, як всі інші ув’язнені країни.

“Сьогоднішня грузинська в’язниця управляється за найвищими міжнародними стандартами. У нього буде найкраща їжа. У листопаді було заборонено навіть використовувати заморожене м’ясо, і ми годуємо засуджених свіжим м’ясом і сезонними фруктами і розробили кілька типів меню”, – пояснила міністр.

Читайте також:  У 2021 році Офісу президента виділять на 40% більше фінансування

Вона підкреслила, що в грузинській пенітенціарній системі всі засуджені отримують рівні умови, незалежно від того, хто вони.

“Кажу це чесно, для нас всі ув’язнені однакові”, – вказала Цулукіані.

Глава Мін’юсту також заявила, що Саакашвілі не зможе викликати заворушеннь в Грузії, незалежно від того, знаходиться він на волі або у в’язниці, оскільки діюча політична влада в державі досить сильна.

Залишити коментар