Економіка

Гарантії за вкладами зростуть до 600 тис грн

Гроші

Підвищення обсягів гарантій за банківськими вкладами громадян-фізосіб стане можливим після реструктуризації заборгованості Фонду гарантування вкладів фізосіб.

Гарантовані виплати вкладникам українських банків будуть збільшені утричі, до 600 тис. грн на одного вкладника. Про це, повідомив Національний банк.

За його даними, відповідне рішення прийнято на засіданні Ради з фінансової стабільності, яке відбулося 2 вересня під головуванням президента Володимира Зеленського.

Підвищення обсягів гарантій за банківськими вкладами громадян-фізосіб стане можливим після реструктуризації заборгованості Фонду гарантування вкладів фізосіб перед Кабінетом Міністрів і Національним банком.

Читайте також:  Українські ІТ-компанії різко наростили прибутки

Так само однією з умов є приєднання державного Ощадбанку до ФГВФО – для чого потрібно внесення Верховною Радою змін до чинного законодавства.

Нагадаємо, раніше Фонд гарантування вкладів фізосіб закликав всіх вкладників неплатоспроможних банків, які ще не отримали свої вклади в межах гарантованої суми, забрати свої гроші на загальну суму близько 3 млрд грн.