Ілон Маск

Ілон Маск: 15 цитат послідовника Стіва Джобса і Леонардо да Вінчі

Ілон Маск (Elon Musk) – інженер-винахідник, програміст, бізнесмен, інвестор і головний романтик нашого часу. У цій статті ви знайдете яскраві висловлювання Маска, що допомагають краще зрозуміти, чому його називають спадкоємцем одночасно Стіва Джобса і Леонардо да Вінчі.

Найвідважніший підприємець Кремнієвої долини, засновник SpaceX, співзасновник PayPal, глава Tesla Motors і SolarCity, «рятівник людства» – все це про Ілона Маска. Всі, хто щільно працював з ним, відзначають, що їхнє життя розділилося «до» і «після» Ілона. Так, він над-вимогливий, і не тільки до інших, він буває грубим, упертим, замкнутим, не визнає авторитетів, але також він любить пограти в комп’ютерні ігри, читати фантастику і мріяти про польоти на Марс.

– 1 –

Перспектива лежати на пляжі більшу частину життя звучить для мене як кошмар, як найгірше, що може трапитися. Ймовірно, я б збожеволів і почав приймати важкі наркотики. Я б з туги помер. Я люблю, коли все крутиться.

– 2 –

Я не сказав би, що рідше інших відчуваю страх. Взагалі-то я хотів би скоротити присутність цієї емоції у своєму житті, тому що вона відволікає і виснажує нервову систему.

– 3 –

Десь між дванадцятьма і тринадцятьма у мене була екзистенційна криза, я намагався зрозуміти, чи є в житті сенс, навіщо ми тут, і все таке інше. Я прийшов до висновку: краще, що можна зробити, – це покращувати охоплення і масштаб свідомості і домагатися більш високого прозріння, що, в свою чергу, дозволить нам задавати все більше і більше хороші питання, так як очевидно: Всесвіт – це відповідь, головне – задати правильне питання. Все залежить від запитання.

– 4 –

Схоже, в наші дні багато великих газет намагаються відповісти на одне питання: що поганого сьогодні сталося на Землі?

– 5 –

Я думаю, що люди сьогодні якось аж надто захопилися всяким там інтернетом, фінансами і правом. Це одна з причин, чому у нас мало інновацій.

– 6 –

Гроші мене не хвилюють. Вся система грошового обігу – це серія взаємопов’язаних гетерогенних баз даних.

– 7 –

Рано чи пізно нам доведеться або поширити життя за межі цієї блакитної з зеленим кулі, або вимерти.

– 8 –

Я завжди намагаюся продумувати майбутні події, намагаюся передбачити їх. Я передбачаю ланцюжок подій, потім аналізую помилки і розбіжності між прогнозом і реальним ходом речей і намагаюся мінімізувати ці помилки. Ось так мені це видається. А ще я думаю в термінах потоків ймовірностей. Є певний набір результатів, імовірності цих результатів, і я хочу бути в виграші при будь-якому розкладі. Так що, хоч і не завжди відбувається так, як плануєш, якщо все правильно прорахувати, з часом обов’язково заїдеш вперед.

– 9 –

Я думаю, що роботі і дітям я приділяю достатньо часу. Але є ще проблема. Мені потрібно знайти подругу. Ось на це слід викроїти ще скількись часу. Може бути, навіть п’ять-десять годин … скільки часу потрібно жінці в тиждень? Може бути, десять годин? Який взагалі мінімум? Я не знаю.

– 10 –

Взагалі-то я не прочитав жодної книги по тайм-менеджменту.

– 11 –

Багато відчувають крайнє упередження проти ризику. Всі намагаються оптимізувати навик прикривати власну дупу.

– 12 –

Думаю, більше політиків швидше за електромобілі, ніж проти. Серед них до сих пір є противники, і, по-моєму, причини цього залежать від конкретної людини, але в деяких випадках люди просто не вірять у зміни – вони вважають, що нафта буде завжди.

– 13 –

Щоб у нас було цікаве і надихаюче майбутнє, в ньому ми повинні стати цивілізацією, що освоює космос.

– 14 –

Я з упевненістю передбачаю, що протягом 20 років більшість нових машин стануть повністю електричними, і швидше за це трапиться навіть за 10 років, а не за 20.

– 15 –

Звідки береться інноваційне мислення? Я думаю, це настрій. Треба вирішити: ми спробуємо зробити по-іншому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *