Авто

Власники Tesla скаржаться на підвіску, яка розвалюється

Tesla Model Y

Кілька власників нового електрокросовера Tesla Model Y після появи сторонніх звуків виявили відсутність гайки кульової опори важеля передньої підвіски.

На американському форумі Tesla Motors Club в розділі, присвяченому електричному кросоверу Model Y, власники Tesla скаржаться на підвіску, яка розвалюється. Симптоми цього дефекту у всіх однакові: водії починали чути сторонні стуки і скрипи з передньої підвіски, після чого їхали на діагностику і виявляли там відсутність гайки кріплення кульової опори в нижньому важелі передньої підвіски. Деякі також звертали увагу на дивне положення переднього колеса: його верхня частина була втоплена в арку.

Деяким власникам Model Y пощастило: почувши підозрілий стукіт з передньої підвіски при різкому повороті керма на малих швидкостях, вони виявили, що гайка ще не відкрутилася, хоча вже була ослаблена настільки, що її можна обертати пальцем.

Читайте також:  Hyundai представив новий недорогий седан з незвичайним дизайном

Очевидно, проблема полягає в тому, що гайки кульової опори на заводі Tesla не були закручені з необхідним моментом затягування, або їх зовсім забули затягнути при складанні — більшості електрокросоверів, на яких був виявлений дефект, не виповнилося і місяця.