Авто

Porsche «переманив» у Audi 400 співробітників, щоб не зірвати поставки Taycan

Porsche Taycan

Компанія Porsche була змушена “переманити” у Audi 400 співробітників, щоб не зірвати поставки електрокарів Taycan. Представник Audi підтвердив факт тимчасового переходу працівників із заводу Audi в Неккарзульмі на фабрику Porsche в Цуффенхаузені. Очікується, що посилення буде потрібно Porsche як мінімум на два роки.

У бесіді з німецьким виданням Automobilwoche джерело в компанії Audi заявило, що переходи з конвеєра в Неккарзульмі на завод Porsche в Цуффенхаузені почалися ще в червні, і досі не закінчилися.

Рекордний попит на Porsche Taycan змусив німецьку фірму “запозичити” співробітників у Audi, адже висококваліфіковані працівники були потрібні на всіх ділянках виробництва електрокарів.

Читайте також:  Квартальний прибуток Tesla виросла в 27 разів

Частково ситуацію спровокувала і пандемія коронавірусу: через карантин в першому півріччі німецькій фірмі вдалося зробити тільки 4480 електромобілів, тоді як планувалося випустити 20 тисяч Taycan. До того ж, в США в продаж надійшла менш потужна і більш доступна версія 4S, а на китайський ринок вийшов базовий задньопривідний Taycan — розширення гами підігріло інтерес аудиторії.

Не виключено, що рішення відкласти випуск крос-універсалу Taycan Cross Turismo обумовлено нестачею виробничих потужностей. Офіційно компанія Porsche не коментує інформацію про допомогу з боку Audi — ймовірно, ситуація проясниться до кінця року, коли німецька фірма опублікує піврічний звіт про продажі.