Авто

Представлена найбільша серійна яхта-амфібія

Sealegs

Всі власники яхт стикаються з однією проблемою: їх доводиться транспортувати по землі. Існує цілий клас амфібій, що пропонують компромісні рішення. Новозеландська Sealegs представила гігантську 12-метрову яхту, здатну розвивати швидкість до 74 км/год, прекрасно відчуваючи себе на суші.

Одним з останніх творінь новозеландської Sealegs стала найбільша в світі яхта-амфібія. Човен має довжину 12 метрів і з легкістю здатна розмістити компанію з 12 осіб. Ключовою особливістю Sealegs 12m Cabin rib стала універсальність. Так, потрапляючи у воду, яхта здатна розганятися до 74 км/год, використовуючи два здвоєних мотора загальною потужністю 400 л / с. Не менш вражаючими характеристиками володіють гідравлічні колісні двигуни з крутним моментом в 9000 Нм.

Читайте також:  Дилерам Nissan виплатять премію за кожен проданий пікап Titan

Sealegs

Човен отримав повний привід, оскільки кожне 20-дюймове колесо оснащене окремим двигуном. Це дозволяє їй пересуватися по суші зі швидкістю 8 км/ч.виробник заявляє, що компонування нової Sealegs 12m Cabin RIB не менш унікальна, ніж сама яхта. Так, покупець може самостійно сконфігурувати меблі і будь-яке інше наповнення судна. Максимальна кількість спальних місць обмежена чотирма, є можливість встановити закритий дах з панорамними вікнами. З обов’язкових атрибутів передбачені сонячні панелі на даху і камбуз з плитою, раковиною, холодильником і туалетом.

Sealegs

Перша така яхта вже знайшла свого покупця. Поставки нової Sealegs 12m Cabin rib замовникам стартують в 2021 році.

Читайте також:  Toyota готує переворот на ринку електромобілів

Джерело: newatlas.com