Авто

УАЗ показав футуристичний концепт «буханки»

УАЗ Буханка

Легендарна “буханка” або УАЗ-452 — найстаріший російський автомобіль, що зберігся на конвеєрі і досі випускається у великих обсягах. Однак з моменту своєї появи в середині 1960-х, зовнішній вигляд моделі майже не змінювався, що не може не породжувати різні ідеї щодо його «осучаснення». Одна з таких концепцій була продемонстрована в офіційній групі Ульяновського автомобільного заводу в соціальній мережі “ВКонтакте” і викликала неоднозначну реакцію у публіки.

Зовнішній вигляд мікроавтобуса серйозно переробив незалежний дизайнер Андрій Давидов. На наданому зображенні автомобіль показаний тільки анфас, а опис не містить ніяких технічних подробиць, закладених в ідеї модернізації. Оновлена модель за версією художника отримала агресивно виглядає оптику і новий бампер, а також масивну напис «буханець» на жабо під лобовим склом. Також в очі кидається обробка даху ніби з чорного пластику і ширша колісна база.

Читайте також:  Через 10 років кожен третій новий автомобіль буде електричним

УАЗ Буханка

До запису в співтоваристві УАЗа було прикріплене опитування громадської думки, але в ньому не передбачалася негативна або строго критична позиція. На противагу такому оптимізму, навіть фанати марки в офіційній групі оцінили “буханець майбутнього” вельми суперечливо. Знайшлися і ті, хто був у захваті від ідеї, але велика частина коментаторів або пропонували виробнику перш ніж працювати над дизайном підвищити якість своїх виробів, а також критикували стиль концепту.

Вантажопідйомність повнопривідного мікроавтобуса становить до 940 кілограм або 7 осіб. В якості безальтернативної силової установки використовується старий добрий бензиновий двигун ЗМЗ – 40911.10 об’ємом 2,7 літра.

Залишити коментар