Наука

NASA показало красу світанку з космосу

NASA

Фотографії заходів і сходів вважаються найбільш популярними як серед професіоналів, так і у звичайних любителів зі смартфонами. Однак лише одиниці могли спостерігати ці явища з космосу. NASA вирішило виправити це упущення, опублікувавши зроблений з Міжнародної космічної станції знімок світанку.

Світанок

Американське космічне агентство часто займається популяризацією Космосу і науки. У цьому допомагають цікаві факти і унікальні зображення, які можна побачити з борту МКС або космічних зондів. Черговий знімок покликаний показати красу висхідного сонця над Філіппінським морем.

На зображенні можна розглянути водну гладь, покриту пухнастими хмарами, через кожне з яких вже пробиваються промені сонця, що сходить. Знімок був зроблений з борту МКС на висоті 320 кілометрів. У той момент орбітальна станція була розташована на північний схід від Маніли, столиці Філіппін.

Читайте також:  Названа середня температура Землі в льодовиковий період

NASA надає можливість завантажити цю та інші космічні фотографії у високій роздільній здатності. Раніше астронавт МКС поділився не менш вражаючими видами з космосу на бурхливий ураган.

Джерело: slashgear.com

Залишити коментар