Авто

Представлений Lexus RX Black line: в чому основні відмінності новинки

Lexus RX Black Line

За основу ексклюзивної версії була взята комплектація F Sport.

Незабаром в Україні можна буде придбати особливу версію, полюбився багатьом кросовера, Lexus RX. Лінійка Black Line, в основному, буде відрізнятися змінами екстер’єру автомобіля, а також невеликими доопрацюваннями в салоні.

Якщо говорити про “зовні” RX Black Line, то тут мова йде про затемненій решітці радіатора, чорних елементах стайлінгу знизу дверей і чорних литих дисках на 20 дюймів. У салоні трохи зміниться колірна гамма сидінь. Чорні шкіряні сидіння матимуть білі вставки і контрастну синю строчку. Як відомо, саме синій колір є характерною особливістю спортивної серії F-sport у Lexus. Також в салоні будуть спеціальні килимки, виконані у відповідній колірній гамі.

Читайте також:  Hyundai представила семиместный кроссовер Alcazar

Lexus RX Black Line

Приємним бонусом стануть дорожні сумки на 22 і 26 дюймів. Вони виконані в тій же стилістиці, що і салон автомобіля, а також прикрашені логотипом Lexus.

Якщо говорити про силові установки, то тут нічого не змінилося. Під капотом, як і раніше стоїть V6 на 3,5 літра, який видає 299 к.с. він працює в парі з 8-ступінчастим автоматом. Також доступна гібридна силова установка на 3,5-літра, яка працює в парі з трьома електромоторами і дозволяє домогтися неймовірної витрати в 7,84 літра на 100 км шляху.

Якщо говорити про тираж Lexus RX Black Line, то компанія випустить всього 1000 автомобілів, з яких тільки 25% буде оснащено гібридними силовими установками. Решта 750 штук будуть з бензиновим двигуном. Початкова вартість відносно невисока – від 50 тисяч доларів за бензинову версію і від 52 тисяч за гібрид.

Читайте також:  Віртуальні гонки стали олімпійським видом спорту

Джерело: Motortrend