Авто

Лікарі перерахували способи запобігання больових відчуттів в спині у водіїв

Біль в спині

У водіїв через неприродну посадку в кріслі автомобіля нерідко виникають болі в спині. Лікарі перерахували способи, які допоможуть запобігти появі неприємних відчуттів без прикладання великих зусиль.

При нахилі тулуба до керма і витягуванні ніг до педалей у водія виникає підвищений тиск на міжхребцеві диски. Ситуація ускладнюється при переміщенні транспорту по неякісному дорожньому покриттю. Медики відзначили, що промислові підприємства не випускають ідеальні сидіння, що захищають хребет під час їзди в машині. При тривалому знаходженні в таких кріслах затікають шия і спина.

Для запобігання появи болю необхідно скоротити їзду на автомобілі до дев’яти-десяти годин на день. При цьому потрібно регулярно відпочивати, виходити з салону транспорту на свіже повітря, розминати ноги і тулуб.

Читайте також:  Nissan показав салон найменшого кросовера

Рекомендується купувати ортопедичні або спортивні автомобільні крісла. Такі сидіння підтримають спину за рахунок спеціальних подушок, позбавляючи хребет від надмірної напруги. Лікарі назвали кращими способами захисту від появи болів ведення здорового способу життя і регулярне виконання фізичних вправ.

Залишити коментар