Технології

Ілон Маск повідомив про початок будівництва надпотужної ракети для польоту на Марс

Super Heavy

Ілон Маск не раз озвучував свої плани по колонізації Марса. Схоже, дуже скоро глава SpaceX обзаведеться ракетою, яка здатна переправити на Червону планету відразу 100 колоністів на амбітному космічному кораблі Starship, який здійснив нещодавно перший вдалий зліт.

За словами Ілона Маска, збірка Super Heavy стартує в перших числах вересня. Це буде надважка ракета-носій, що виробляє достатню тягу, щоб вивести в космос вагу, що перевищує її власний в 200 разів. Маск розповів, що ракета виявиться більше, ніж два ступені Falcon 9 або навіть Falcon Heavy. Це означає, що вона стане найбільшим прискорювачем на рідкому паливі з коли-небудь створених людиною.

Читайте також:  HUAWEI показала розумні окуляри з класичним дизайном

Продовжуючи порівняння з існуючими аналогами, Ілон Маск вказав, що Super Heavy отримає тягу в два рази більше, ніж у ракети «Сатурн-5», що доставила американських астронавтів на місяць. Потужність ракети повинна бути в три рази вище, ніж у Falcon Heavy. Відзначається, що спочатку її планували оснастити 31 двигуном, але в підсумку вирішили залишити тільки 28 — їх повинно бути достатньо для запланованого польоту.

Ілон Маск впевнений, що інженерам вдасться збільшити потужність кожного окремого двигуна, що призведе до ще більш вражаючих результатів. При цьому він зазначив, що один двигун Raptor здатний піднімати вагу в 200 разів більше власного.

Читайте також:  Відправитися на прогулянку з собакою Boston Dynamics тепер може кожен

Термінів появи і початку випробувань перших прототипів Super Heavy Маск не назвав.

Джерело: futurism.com

Залишити коментар