Авто

В Україні знайшли альтернативу старим «євробляхам»

Nissan Leaf

Народні депутати прийняли у першому читанні законопроекти №3476 і №3477 для стимулювання розвитку електротранспорту в Україні. Це наступний крок до електромобільності нашої країни.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написала радниця Міністра цифровий трансформації України Яніка Мерило.

Чиновниця написала, що зараз вносяться зміни до податкового та митного кодексів, щоб підтримати в Україні виробництво електромобілів, зарядних станцій і комплектуючих. Відповідно до законопроектів передбачається тимчасово звільнити від оподаткування податком на додану вартість операції:

  • з ввезення на митну територію України у митному режимі імпорту товарів для виробництва транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами;
  • з ввезення і/або поставки на митну територію України транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами.
Читайте також:  Суперкар Ford GT з карбоновим кузовом оцінили в 1,8 мільйона євро

Якщо владі вдасться створити комфортні умови для розвитку електричного транспорту в Україні, то незабаром замість сотень тисяч старих «дизелів» з ЄС вулиці українських міст заполонять електрокари, можливо, вітчизняного виробництва.

1 коментар

  • Блин , какое отечественное производство???!!!! У нас не в состоянии даже батарейки произвести, а они замахнулись на “електричку”! Производить, наверное будут на том-же заводе что и гиперлупы!

Залишити коментар