Авто

Renault розсекретила оптику нового Sandero

Renault Sandero

Компанія Renault опублікувала коротке відео з оптикою хетчбека Sandero третього покоління. Наприкінці тизера марка назвала дату прем’єри новинки: вона відбудеться 7 вересня.

У першій частині ролика видно передня оптика, яка дістанеться «всюдихідній» модифікації Sandero – Stepway. Новий хетчбек отримає повністю перероблений передок і фари зі складним малюнком і світлодіодними смугами, під якими розташовані круглі протитуманки.

Друга частина відео розкриває горизонтально орієнтовані ліхтарі звичайного Sandero з новим наповненням, але без діодних елементів. Судячи зі знімка, зі зміною покоління хетчбек отримає більш вузькі задні стійки, ніж у актуальної моделі.

Напередодні дочірня компанія Renault, Dacia, поділилася першими офіційними зображеннями нових Sandero, Sandero Stepway і седана Logan, на яких видно темні силуети новинок. Автомобілі третьої ітерації переїдуть на спрощену версію CMF – B Renault Clio, що дозволить компанії заощадити на виробництві.

Читайте також:  Системи допомоги водієві збоять кожні 12 кілометрів

У палітру двигунів можуть увійти бензинові мотори потужністю від 65 до 100 кінських сил, 1,5-літровий дизель (85 або 115 сил). Вершину гами займе 140-сильна гібридна силова установка E-Tech, яка може дістатися Sandero Stepway.

На сьогоднішній день в Україні доступний Sandero другого покоління. Хетчбек оснащується 1,6-літровим двигуном потужністю 82, 102 або 113 кінських сил. З трансмісій доступні п’ятиступінчаста “механіка”, чотирьохдіапазонний автомат і варіатор для 113-сильного Stepway. Ціни варіюються від 266 900 за базовий Sandero до 373 900 за найдорожчу “всюдихідну” версію.

Залишити коментар