Політика

Шмигаль назвав “нормальну для життя зарплату”

Денис Шмигаль

В цьому питанні багато залежить від бізнес-середовища, від того, в яких умовах буде перебувати економіка, заявив прем’єр-міністр України.

Для нормального рівня життя в Україні досить в середньому отримувати 15 тисяч гривень, а пенсії – майже п’ять тисяч. Про це розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв’ю телеканалу Україна 24.

“Ми прораховуємо поетапне зростання середньої заробітної плати. Тобто, якщо зараз вона в районі 11 тисяч гривень, в наступному році це може бути 13 тисяч грн, і, відповідно, у 2022 році – до 15 тисяч грн”, – зазначив прем’єр.

Він же зазначив, що в бюджет на 2021 рік Кабмін закладе на підвищення зарплат і пенсій 159 мільярдів гривень в надії, що частина цих коштів повернеться в бюджет як податки.

Читайте також:  Аваков за Зеленського роздав 335 одиниць нагородної зброї

“Не сприймайте це як обіцянку, сприймайте це як ті параметри, куди ми прагнемо”, – сказав Шмигаль в ефірі, відповідаючи на запитання, скільки грошей українцям буде досить для життя.

За його словами, в цьому питанні багато залежить від бізнес-середовища, від того, в яких умовах буде перебувати економіка. Але при макропрогнозі, який зробило міністерство економіки, при прогнозованих показниках зростання ВВП, при оптимістичних очікуваннях бізнесу, зазначеної мети щодо підвищення середньої зарплати досягти цілком можливо, вважає глава Кабміну.

Залишити коментар